Co jste nevěděli o značce Pentagon

Co jste nevěděli o značce Pentagon

Leden 21, 2022 Všechny kategorie

O ZNAČCE PENTAGON® TACTICAL

Název Pentagon je starořeckého původu a znamená „pětiúhelník“, což v logu 5 úhlů symbolizuje číslo 5, což vyjadřuje rovnováhu. Rovnováha představuje pod značkou Pentagon soulad kvality, designu, estetiky, funkčnosti v praktickém provedení.

Značka Pentagon® Tactical působí v oblasti vojenského oblečení a doplňků již od roku 1991. Její prvopočátky začaly v Německu, kde jako malá společnost prodávala nové a použité vojenské přebytečné zboží. V roce 1993 se obchod přestěhoval a rozšířil otevřením velkoobchodního skladu a dnes takto působí v severním Řecku.

Koncem 90. let se objevily a přibývaly požadavky na vojenské oblečení, oblečení a výstroj pro policejní a vojenské složky, které by se vyznačovaly technologicky vyspělými tkaninami, vylepšeným provedením kapes a zároveň moderním stylem. Většinu těchto požadavků bylo možné nalézt pouze v uznávaných outdoorových značkách ale v barvách, které nebyly vhodné pro policejní nebo vojenské složky.

Po několika letech se podařilo vyplnit tuto mezeru a přinést na trh pokročilý koncept vojenského oblečení a vybavení, který prezentuje kvalitu, design, estetiku, funkčnost a praktičnost v žádaných barvách vhodných právě pro policejní a vojenské složky. Značce se postupným vývojem podařilo vytvořit produkty i ve vlastních vzorech Camo (maskáč Pentacamo® a Grassman®), se kterými snadno splynete s okolím.

Značka Pentagon přináší sportovně-taktické oblečení s propracovanými detaily pro maximální pohodlí a především praktické využití. Použité materiály přispívají k odolnosti oblečení a dlouhodobému používání. Značka prezentuje moderní civilní vzhled.

Kvalitu značky potvrzují také dodávky oblečení pro ozbrojené složky NATO.

"Odvažte se být taktický se značkou Pentagon ® Tactical "

Kompletní nabídku značky naleznete na tomto linku: PENTAGON

Pentagon Tactical